VYBAVENÍ DÍLEN

V naší nabídce ručního nářadí u nás najdete skutečně velkou řadu výrobků bez kterých se správný kutil, nebo řemeslník neobejde.
Zabýváme se především nářadím s vyšší užitnou hodnotou, kterou zákazník ocení při své práci.
Nezapomeňte, že samo nářadí je vizitkou a vypovídá o přístupu a kvalitě práce každého řemeslníka.

Díky spolupráci s řadou prestižních dodavatelů na našem trhu, jsme schopni dodat kompletní vybavení dílen. Pracovní stoly, šatní skříně, regály, pořadače, svěráky a další ruční nářadí jako šroubováky, klíče, pilníky, nebo kladiva.
Pro obrábění otvorů u nás najdete různé vrtáky, výstružníky, závitníky a záhlubníky, nebo sady na opravy závitů V-COIL.

Pro přesnou práci dodáváme řadu strojírenských měřidel, českých i světových výrobců, včetně kalibračních listů na základě požadavku zákazníka. Momentové klíče, posuvné měřítka, pravítka, úhelníky, mikrometry a metry nejsou u nás žádný problém.

Součástí každého řemesla jsou požadavky na ochranné pomůcky. Proto i u nás najdete celý sortiment ochrany dýchacích cest, ochrany zraku a dalších ochranných pomůcek jako pracovní rukavice, obuv, nebo pracovní oděvy.

V oblasti chemie nabízíme řadu řezných kapalin, mazacích sprejů, speciálních lepidel a tmelů. Pro jejich aplikaci dodáváme různé aplikační pistole, maznice a koncovky.

Pro elektroinstalace máme v sortimentu řadu izolovaného nářadí do 1000V, kleště na různé konektory, nebo prostřihovače a vykružováky pro průchodky a rozvaděče.  Prodáváme i řadu měřících přístrojů a zkoušeček napětí a dalších veličin.
K vaším elektrickým strojům přivedeme potřebnou energii prodlužovacími přívody, jak v plastovém tak gumovém provedení, volně čí v bubnovém provedení. Umíme si na to i posvítit, stačí si jen vybrat z řady pracovních svítidel.

 


3M, AJAX PILNÍKY, AKKO, ALVE, AZ SATELIT, BESSEY, BONDHUS, BUCO, BUČOVICE TOOLS, CROMWELL, DEN BRAVEN,DENAS, EMOS, ENCO, FAB, FISKARS, HAKANSSON, IGM, JESAN KOVO, JONNESWAY, KINEX, KNIPEX, LAMINA, LEVIOR, LEXONA, LOCTITE, LUKOS, MARS, META, MITUTOYO, MUNKFORS, NAREX BYSTŘICE, NAREX ŽDÁNICE, NOGA, NORBAR, NORMA GROUP, OKULA, PILANA, POLÁK, POLDI, PRAMET, PROTECO, ROSTEX, SOMET, STANLEY, STIM_ZET, EXPERT, TOS SVITAVY, UNI-T, V-COIL, VOLKEL, ARDON, WELDAS, WITTE, WOLFCRAFT, YORK, ZBIROVIA, ZPS