V naších prodejnách nabízíme inspiraci naším zákazníkům a zároveň odborné rady vyškoleným personálem. K tomu slouží především vystavené stroje předních výrobců elektrického nářadí a dalších strojů pro různé řemesla.
Naší prioritou je zákazníkům nabízet nářadí se stoprocentní kvalitou a kompletní dodávkou. Včetně plnění všech bezpečnostních norem a návodů v českém jazyce. Proto se můžete spolehnout, že naše zboží vždy pochází z oficiální české distribuce přímo od výrobce a nečekají vás žádné nečekané problémy.


Již několik let jsme jedním z předních prodejců profesionálního nářadí BOSCH v České Republice. Proto se můžete spolehnout na skladové zásoby novinek a aktuální informace prezentované našimi prodavači.

Více jak 20let jsme prodejce České značky elektrického nářadí NAREX Česká Lípa , která je svou tradicí na našem trhu velice známá.
Zaměřujeme se především na profesionální nářadí, které dokáže naším zákazníkům poskytnou trvalé nasazení pro jejich práci.
Mezi další výrobce v našem sortimentu patří největší Americký výrobce nářadí DEWALT, který má pro Evropu jednu z velkých továren i přímo v České republice.

Mezi přední německé výrobce nabízíme značku FESTOOL oblíbenou především u stolařů a autolakýrníků. Díky přesunutí strojů PROTOOL do nabídky FESTOOLu ze značka rozrostla i o další stroje pro tesaře, nebo o sanační brusky na přípravu povrchů.

Řadu let zastupujeme i Japonského výrobce MAKITA a v posledních letech i Německou značku profesionálního nářadí FLEX u nás známou především z lidového slova "flexa" = úhlová bruska, kterou poprvé tento výrobce zkonstruoval.
Flex se zaměřuje především na opracování povrchů, obrábění nerezu, kameníky, malíře a sádrokartonáře. 

V naší nabídce najdete i cenově dostupné elektrocentrály pro řemeslníky značky HERON, nebo profesionální generátory UNICRAFT s motory HONDA.
Díky zaměření na strojírenství nabízíme i stroje pro kovovýroby předního dodavatele na Českém trhu První hanácká BOW.
Od ohýbaček, pásových pil, soustruhů, fréz až po automatické CNC obráběcí centra.


Mezi výrobce, které zastupujeme, patří :

ALFRA - magnetické vrtačky, BOSCH - profesionální nářadí, BOSCH - zahradní a hobby nářadí, DEWALT - profesionální nářadí, DREMEL - mikronářadí, ELKO - stolní brusky, FESTOOL - profesionální nářadí, FLEX - profesionální nářadí, GESIPA - nýtovací nářadí, MAKITA - profesionální nářadí, NAREX - profesionální nářadí, - N.KO - děrovací a lisovací nářadí, NILFISK - vysavače a tlakové myčky, NORTON - řezačky, hladičky betonu, NOVUS - sponkovací nářadí, SKIL - elektrické nářadí, STEINEL - horkovzdušné pistole, VIRUTEX - olepovačky hran 
ELEKTRICKÉ  NÁŘADÍ